Uudised

Liising või laen – kumb on auto soetamisel kasulikum?

Uue auto soetamine võib kujuneda pikaks ja keeruliseks protsessiks juba ilma rahalist aspekti arvestamata. Ja mis saab siis, kui olete lõpuks turul olevast valikust selle ühe lemmiku välja valinud? Kõigil ei ole võimalust poodi sisse marssida ja öelda “üks see palun, ärge sisse pakkige, hakkan kohe kasutama!”

Loe

Smart ID. Kaval viis enda tuvastamiseks

Smart ID on elektrooniline tööriist, mis võimaldab meil end internetis mugavalt ja turvaliselt tuvastada, kasutada elektroonilisi personaliseeritud teenuseid samuti allkirjastada dokumente mõne hiireklõpsuga. Kui oled Smart-ID oma nutitelefoni installinud ja kinnitanud selle netipanga või ID-kaardiga, muutub ligipääs virtuaalteenustele tõeliselt virtuaalseks ja sa võid sabas seismise või ID-kaardi lugeja otsimise praktiliselt unustada.

Loe

Altero – kiire ja mugav finantsvõrdlusplatvorm

Laenude taotlemine pole kunagi olnud nii lihtne kui praegu, sest turule on tulnud mitmeid finantsvõrdlusplatvorme, mille abil saab kiirelt vastuse oma väikelaenutaotlusele. Altero erineb aga sellepoolest, et tegemist on kasutaja jaoks ülimalt mugava keskkonnaga, kuna sobiva laenupakkumise puhul on võimalik kohe ka leping sõlmida.

Loe

WANTED: UX/UI designer

Are you interested in shifting consumer behaviour? Are you interested to be a part of rapidly growing Latvian FinTech start-up?

Loe

Millist remonti saab teha 3 000 €, 10 000 € ja 15 000 € eelarvega?

Mis on kõige tavalisemad põhjused, miks me laenama kipume? Finantsvõrdlusplatvormi Altero andmed näitavad, et esikolmikus on veenvalt koduremont, millele järgnevad auto ostmine ja laenude ühendamise kulud.

Loe

10 eksiarvamust laenude kohta ja kuidas mitte üle maksta

Laenude võrdlemise platvormi www.altero.ee abil saab iga potentsiaalne laenuvõtja võrrelda eri laenuandjate pakkumisi ning teha enda jaoks sobivaim ja soodsaim valik. Palusime Altero.ee juhil Taavi Mägil nimetada platvormi kasutajatega suhtlemisest saadud kogemuste põhjal kõige levinumad eksiarvamused laenude kohta.

Loe

Kuidas kontrollida oma eelarvet nii, et see ei kontrolliks sind?

Läbimõtlemata laenamine tekitab stressi, pikas perspektiivis rahalisi raskusi ja sageli ka rikutud krediidiajaloo. Kuid on ka teine äärmus – laenukartus, mis takistab arengut, kodu remontimist või auto ostmist. Tuleb säilitada mõistlik tasakaal – kui peab tegema suurema ostu, mille jaoks koguda ei õnnestu, on võimalik võtta laenu ja proovida oma kulutused ümber korraldada. Esimene samm – igakuise eelarve koostamine!

Loe